HAKKIMIZDA


Tarihçemiz

Dilruba İstanbul, 1996 yılında Üsküdar Fethipaşa Korusu'nda sofralara muhabbet getirmek maksadıyla misafirlerimizin hizmetine açılmıştır.

Lezzetli yemekleri, güleryüzlü hizmet ve benzersiz boğaz manzarası eşliğinde sizlere sunmayı arzulayarak açıldığımız tarihten beri Dilruba ismiyle müsemma olmayı ilke edindik. ''Gönülçelen'' anlamına gelen Dilruba ismi, sizlerin gönüllerinizde yer etmek amacıyla müessesemize verilmiştir.Boğazımızdan geçenin sadece midemize değil tüm vücudumuza, ruhumuza sirayet ettiği bilinciyle yaptığımız yemeklerde kaliteyi ve lezzeti en ön plana koyarak, sizleri İstanbul’da üç köprüyü birden gören müessesemizde sadece yemek yemeğe değil, eşinizle, ailenizle, dostunuzla keyifli vakit geçireceğiniz bu nezih ortama da davet ediyoruz.

''İstanbul’un Balkonu''

Yola çıktığımız ilk günden beri, kendinizi evinizdeymiş gibi hissettirmeyi, şairlerin uğruna kalem oynattıkları büyüleyici İstanbul manzarasıyla buluşturmayı, kesif boğaz havasını içinize çekmek için sizlere vasıta olmayı memnuniyetle yerine getirmekteyiz. Müessesemiz içerisine atılan adımdan itibaren eşref-i mahluk olan herkese güleryüzlü, kalender ve samimi davranmak bizler için bir düsturdur.